Bu İçeriği Paylaş
12 Şubat 2018 Pazartesi

Esentepe 2018 Yılında Hala Su Sorunu Yaşıyor

Uzunköprü’nün Atatürk Mahallesi Esentepe Mevkii’nde yaşayan vatandaşlar su sorunu yaşadıklarını dile getirirken gündüzleri suların çok az aktığını ve gece yarısından sonra biraz iyileştiğini belirtiyorlar.


Geçtiğimiz senelerde Uzunköprü’nün genelinde su borularını değiştirmeye başlayan Uzunköprü Belediyesi bu konudaki çalışmalarını şehrin bazı bölümlerinde hala devam ettiriyor. Uzunköprü’de yıllardır su sorunu yaşayan Esentepe’de ikamet eden Uzunköprülüler bu sorunu halen yaşamaktalar. Tazyikli su alamadıklarını söyleyen mahalle sakinleri iplik gibi akan suda günlük ihtiyaçlarını karşılamaya çalıştıklarını belirtiyorlar.
 
Bugün ana hattın Esentepe’de tamamen aktif hale gireceğini belirten belediye çalışanları herhangi bir su sorununun kalmayacağını söylüyolar. Sürekli aynı sorunun yaşandığı ve yıllardır bir şekilde ortaya çıkan su sorunu için vatandaşlar artık kesin çözümün getirilmesini bekliyor. 

 
Bu içerik 288 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi