Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

Tetik Görevinden Ayrıldı

Edirnespor teknik direktörü Orhan Tetik, yaptığı yazılı açıklama ile görevinden ayrıldığını bildirdi. Tetik, Edirnespor’da görev yapmanın kendisi için onur kaynağı olduğunu belirtti.


 Teknik Direktör Orhan Tetik açıklamasında şunları kaydetti , “Görevde olduğu dönem boyunca başarılı işlere imza attık. "2017-2018 sezonunun ikinci devresinde görev aldığım Edirnespor'dan görevimi layıkıyla yapmanın onurunu ve gururunu yaşayarak ayrılıyorum. 
Bu süre zarfında kulübümüze her türlü desteği veren Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan ile Edirnepsor Başkanı Savaş Üner'e, yönetim kuruluna teşekkür ediyorum. Aynı zamanda kulüp emekçileri ve cefakar taraftarımıza ve terinin son damlasına kadar mücadele eden futbolcularımıza teşekkür ediyorum. Hepsi sağ olsun. Bu büyük camianın parçası olmaktan haz ve mutluluk duyarak buradan ayrılıyorum. İnşallah bu büyük camia kenetlenerek eski başarılı günlerine dönecektir” dedi.

 
Bu içerik 143 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi