Bu İçeriği Paylaş
18 Aralık 2017 Pazartesi

Köprünün Adını Gazi Mustafa Kemal Olarak Değiştirdiler


İçinde bulunduğumuz yıl Mart ayında Başbakan Binali Yıldırım tarafından açılışı gerçekleştirilen ve adınada Dr. Mehmet Müezzinoğlu verilen Karaağaç Bağlantı Köprüsü’nün tabelasında bulunan ismi kimliği bilinmeyen kişiler tarafından Gazi Mustafa Kemal Atatürk olarak değiştirildi.
 
Öneceki dönemde Sağlık Bakanı ve Sosyal Güvenlik Bakanı olarak görev yapan Edirne Milletvekili olan Dr. Mehmet Müzezzinoğlu’nun adının verildiği Karaağaç Bağlantı Köprüsünün adının bulunduğu tabela Gazi Mustafa Kemal Atatürk olarak kimliği belirlenemeyen kişiler tarafından değiştirildi. 
 
Edirne’nin fotoğraf sanatçılarından olan Hakan Aşık tarafından çekilen fotoğrafın sosyal medyada yayılmasıyla fotoğraf çok sayıda insana ulaştı. Karaağaç’a gitmek için aracıyla yola çıkan Aşık tabelayı gördükten sonra durduğunu ve sosyal medyada paylaştığını belirtti ve görenlerin şaşırıp aradığını söyledi. Önder Kılıç (A22)
 

 
Bu içerik 794 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi