Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

UTSO Tam Puan Devam Ediyor


13. Dönem’de akredite olan 18 oda/borsa ve 2 şube ile belge yenileme denetimleri tamamlanan 96 oda/borsaya, akreditasyon sertifikaları TOBB Konferans Salonu’nda düzenlenen törenle verildi. Törene, Gümrük ve Ticaret Bakanı Bülent Tüfenkci ve TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ile birlikte Oda ve Borsa Başkanları katıldı.
 
UTSO üç yılda bir gerçekleştirilen genel denetimi başarıyla tamamlayarak, kalitede C seviyesinden B seviyesine yükselmişti. TOBB’da gerçekleştirilen Akreditasyon Töreni ile 2018 - 2020 yıllarında geçerli olacak B Seviyesi “Tam” puan Akreditasyon belgemiz TOBB Başkanı Hisarcıklıoğlu ve Akreditasyon Kurulu Baskani Halim Mete tarafından UTSO Başkanı Ercan İhtiyar’a verildi. Törene, UTSO Genel Sekreteri Levent Yenice, Akreditasyon-Kalite Sorumlusu Uğur Mumcu katıldı.
 
UTSO Başkanı İhtiyar şu açıklamalarda bulundu: “UTSO akredite bir oda olarak, hızlı ve kalite odaklı hizmet anlayışı ile hizmetlerini her geçen gün arttırmaya devam edecektir. Akreditasyon Belgemizi, hizmet alanımızı genişleterek, projelerimizi geliştirerek, üyelerimize en iyi şekilde hizmet vermek suretiyle yenileyerek ödülümüzü aldık. 
 
Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası olarak bundan sonra da akreditasyon çalışmalarımızı hızlandırıp bu başarımızı artırarak üyelerimize “5 Yıldızlı Oda” olarak hizmet vermeye devam edeceğiz. Bu başarıda büyük emeği olan Oda Meclis üyelerine, yönetim kurulu üyelerine, akreditasyon izleme komitesine, personele ve desteğini esirgenmeyen oda üyelerine teşekkür ederiz.” ifadelerine yer verdi.

 
Bu içerik 189 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi