Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

Milli Eğitim Müdürlüğü'nden İftar

Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından organize edilerek öğretmenler ve aileleri ile basın mensuplarının çağırıldığı iftarda İlçe Milli Eğitim Müdürü Eralp akman iftara ev sahipliği yaptı.


En önemli olguların başında gelen eğitimin fedakar ve yorulmaz bekçileri öğretmenleri bir arada toplayarak iftar yemeği veren Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü güzel bir geceye imza attı. Milli Eğitim Müdürü Eralp Akman’ın ev sahipliğinde geçen iftar yemeği değerli öğretmenlerin katılımıyla oldukça anlamlı hale geldi.
 
Oruçların açılmasının ardından gelen herkese teşekkür eden Akman şunları dile getirdi: “Böyle güzel bir ayda böyle güzel bir gecede beraber olmaktan oldukça mutlu olduğumu dile getirmek isterim. Eğitimciler ve değerli basın mensuplarıyla buluştuk ve 11 ayın Sultanı olan Ramazan Ayında oruçlarımızı hep birlikte açtık. Değerli şube müdürlerimizden aramızdan ayrılanlar olacak bu sene ve onlara sizlerin huzurunda emekleri içinçok teşekkür ediyorum. 

 
Bu içerik 247 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi