Bu İçeriği Paylaş
28 Eylül 2017 Perşembe

Huzur Operasyonları aralıksız devam ediliyor

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürlüğü, Huzur Operasyonlarına son sürat devam ediyor.


 İlçemiz Fevzi Çakmak Mahallesi’nde bulunan Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi(Endüstri Meslek Lisesi) civarında seyir halinde olan 2 yabancı uyruklu kadın, yapılan incelemeler doğrultusunda sınırdışı edilmek üzere İl Göç İdaresi’ne sevk edildi. Aynı gün yapılan bir başka operasyonda ise kumar oynadıkları ve oynattıkları suçundan 7 kişiye adli ve idari işlem yapıldı. Uzunköprü’de yeni gelen İlçe Emniyet Müdürü ile hız kazanan Huzur Operasyonları, aralıksız devam ediyor. Bu operasyonlar kapsamında 25 Eylül Pazartesi günü Uzunköprü Emniyet Müdürlüğü polis ekipleri, durumlarından şüphelenilen 2 yabancı uyruklu kadını incelemeye aldı. İlçemiz Fevzi Çakmak Mahallesi, Mimar Muslihiddin Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi (Endüstri Meslek Lisesi) civarında yaya halde gezen yabancı uyruklu şahısların, ikamet izin ve vize sürelerinin dolduğunun anlaşılması üzere işlem yapan polis ekipleri, kadınları sınırdışı edilmek üzere Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne sevk etti. 
KUMAR BASKINI YAPILDI
Aynı gün yapılan bir başka operasyonda ise polis ekiplerince gerçekleştirilen kontroller doğrultusunda bir kahvehane yanında bulunan ve eskiden ofis olarak kullanılan bir iş yerine kumar baskını verildi. Kumar oynadıkları belirlenen 6 kişi hakkında kumar oynamaları, işyeri sahibi hakkında da kumar oynatması nedeniyle adli ve idari işlem yapıldı. Yapılan operasyonların, 155 Polis İmdat hattına gelen ihbarlar sonrası düzenlendiğinin altı çizen emniyet güçleri, vatandaşların bu konuda daha duyarlı olması gerektiğini de belirtti. Berk SAN(A14)
 

 
Bu içerik 78 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi