Bu İçeriği Paylaş
16 Kasım 2017 Perşembe

Şehir İçindeki Birahanelere İmza Kampanyası

Uzunköprü şehir içindeki biranelerin içki ruhsatlarının iptal edilmesi için kampanya başlatıldı.


 Uzunköprü'de şehir içinde birahanelerden rahatsızlık duyan vatandaşlar change.org adresinde imza kampanyası başlattı. 200 imzanın hedeflendiği kampanyaya bir çok kişi saatler içinde destek verdi. Kampanya çağrısında şu ifadeler yer aldı:  "Edirne'nin küçük ama güzel ilçesi Uzunköprü'de yıllardır sakinlerini rahatsız ve huzursuz eden asayiş olaylarının çoğunlukla yaşandığı, amiyane tabirle "karılı birahanelerin" genel adıyla Türkü barlarının şehir içinden taşınması ve bir daha açılamaması için gerekli düzenlemenin   yapılmasını istiyoruz.
Belirli caddelerde kümelenmiş bu batakhanelerin olduğu yerlerin önünden dahi insanlar aileleriyle geçemiyor, çeşitli sarkıntılık ve kötü davranışlara maruz kalıyor. İlçe emniyet müdürünü darp etme seviyesine gelen azgınlıkların artık son bulmasını ve bu tip yerlerin meskun mahalin dışında bir yere taşınmasını istiyoruz."
Gerekli imza sayısına ulaşıldığında imzalar Uzunköprü İlçe Emniyet, Uzunköprü İlçe Jandarma, Uzunköprü Belediyesi'ne teslim edilecek. 
Gizem KUL (B11)
 

 
Bu içerik 927 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi