Bu İçeriği Paylaş
06 Mart 2013 Çarşamba

UTSO MARKALAŞTI

Türk Patent Enstitüsüne başvuran Uzunköprü Ticaret ve Sanayi odası “UTSO” ismi ve logosu Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası adına tescillendi.


  UTSO'dan yapılan açıklama şöyle "2011 yılının mayıs ayı içerisinde UTSO’nun ve logomuzun isim hakkı tescil işlemleri için Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan başvuru sonucu  556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde yapılan incelemeye müteakip ilgili başvurumuzun kabul edilmesi ile “UTSO” ve logomuzun isim hakkı odamız adına tescillenmiştir. 
10 yıl süreyle UTSO ve logomuzun marka tescili odamıza aittir. 10 yıllık sürenin ardından yapılacak olan yenileme işlemi ile markamızın korunması süresiz olarak devam ettirilecektir. Uzunköprü Ticaret Borsasının kurumsallaşma yolundan sonra Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasınında markalaşmaya gitmesini örnek bir davranış olarak yorumlandı.

 
Bu içerik 3826 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler Defnedildi Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler D.. Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde ikamet eden ve 23 gün sonra cesetleri Silivri Deği..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmeye devam edecek” Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmey.. Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçe genelinde peyzaj çalışmalarının sü..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Edirneli Belediye  Başkanlarından Kılıçdaroğlu’na Ziyaret Edirneli Belediye Başkanlarından K.. İl Başkanı Pekcanlı, 3 Kasım tarihinde Edirne il Başkanlığı Binasını ve CHP’li b..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Üye Bilgi