Bu İçeriği Paylaş
06 Mart 2013 Çarşamba

UTSO MARKALAŞTI

Türk Patent Enstitüsüne başvuran Uzunköprü Ticaret ve Sanayi odası “UTSO” ismi ve logosu Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası adına tescillendi.


  UTSO'dan yapılan açıklama şöyle "2011 yılının mayıs ayı içerisinde UTSO’nun ve logomuzun isim hakkı tescil işlemleri için Türk Patent Enstitüsü’ne yapılan başvuru sonucu  556 Sayılı Kanun Hükmünde Kararname çerçevesinde yapılan incelemeye müteakip ilgili başvurumuzun kabul edilmesi ile “UTSO” ve logomuzun isim hakkı odamız adına tescillenmiştir. 
10 yıl süreyle UTSO ve logomuzun marka tescili odamıza aittir. 10 yıllık sürenin ardından yapılacak olan yenileme işlemi ile markamızın korunması süresiz olarak devam ettirilecektir. Uzunköprü Ticaret Borsasının kurumsallaşma yolundan sonra Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odasınında markalaşmaya gitmesini örnek bir davranış olarak yorumlandı.

 
Bu içerik 3888 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi