Bu İçeriği Paylaş
28 Aralık 2016 Çarşamba

Akbulut “dere ıslah çalışmalarına devam”

Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi.


 Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi. Akbulut DSİ'ye teşekkür ederek “bu derelerimiz programımıza alındı. DSİ bölge müdürlüğü neredeyse çalışma yapmadık köy bırakmadı. Takdire şayan çalışmalara imza atıyorlar. DSİ'nin tüm ilçelerdeki çalışmaları devam ediyor. 
Köylerdeki kanallar şehir kanallarından daha temiz. Tabi ki hepsinden önemli bölge insanımızın bizlerden en çok beklediği şüphesiz Çakmak barajı sulama kanallarının ve ergene nehrinin temizliğinin bir an önce temizlenmesi, hayata geçirilmesidir. O da olacak inşallah” dedi.

 
Bu içerik 594 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi