Bu İçeriği Paylaş
28 Aralık 2016 Çarşamba

Akbulut “dere ıslah çalışmalarına devam”

Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi.


 Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi. Akbulut DSİ'ye teşekkür ederek “bu derelerimiz programımıza alındı. DSİ bölge müdürlüğü neredeyse çalışma yapmadık köy bırakmadı. Takdire şayan çalışmalara imza atıyorlar. DSİ'nin tüm ilçelerdeki çalışmaları devam ediyor. 
Köylerdeki kanallar şehir kanallarından daha temiz. Tabi ki hepsinden önemli bölge insanımızın bizlerden en çok beklediği şüphesiz Çakmak barajı sulama kanallarının ve ergene nehrinin temizliğinin bir an önce temizlenmesi, hayata geçirilmesidir. O da olacak inşallah” dedi.

 
Bu içerik 369 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler Defnedildi Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler D.. Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde ikamet eden ve 23 gün sonra cesetleri Silivri Deği..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmeye devam edecek” Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmey.. Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçe genelinde peyzaj çalışmalarının sü..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Edirneli Belediye  Başkanlarından Kılıçdaroğlu’na Ziyaret Edirneli Belediye Başkanlarından K.. İl Başkanı Pekcanlı, 3 Kasım tarihinde Edirne il Başkanlığı Binasını ve CHP’li b..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Üye Bilgi