Bu İçeriği Paylaş
28 Aralık 2016 Çarşamba

Akbulut “dere ıslah çalışmalarına devam”

Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi.


 Adalet ve Kalkınma partisi il genel meclis üyesi nedret Akbulut Kırkkavak, Hamidiye ve Karapınar derelerinin ıslah ve temizlik çalışmalarının önümüzdeki yılın bütçesinden yapılacağını söyledi. Akbulut DSİ'ye teşekkür ederek “bu derelerimiz programımıza alındı. DSİ bölge müdürlüğü neredeyse çalışma yapmadık köy bırakmadı. Takdire şayan çalışmalara imza atıyorlar. DSİ'nin tüm ilçelerdeki çalışmaları devam ediyor. 
Köylerdeki kanallar şehir kanallarından daha temiz. Tabi ki hepsinden önemli bölge insanımızın bizlerden en çok beklediği şüphesiz Çakmak barajı sulama kanallarının ve ergene nehrinin temizliğinin bir an önce temizlenmesi, hayata geçirilmesidir. O da olacak inşallah” dedi.

 
Bu içerik 425 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi