Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

İmam Hatip'de Birincilere Çeyrek Altın


2017-2018 eğitim ve öğretim yılının sonuna gelindiği gün Uzunköprü’de her okulda bütün öğrenciler karne heyecanı yaşadılar. Mezun olanlar ve bir üst sınıfa geçen öğrenciler İmam Hatip Ortaokulu’nda ve  lisesinde de aynı heyecana tanıklık ederken derecelerinde birinci olanlar çeyrek altın ile ödüllendirildiler.
 
Karne heyecanı yaşayan minik ve genç öğrenciler 3 aylık yaz tatiline Cuma günü başladılar. İmam Hatip Ortaokulu ve Lisesi’nde karnelerine kavuşan öğrenciler ilk mutluluklarını öğretmenleri ve arkadaşları ile paylaştıklar. Derecelerinde 1’inci olan öğrencilere Ak Parti Edirne İl Genel Meclis Üyesi Nedret Akbulut ve Uzunköprü İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Refik Yakınlar küçük altın verdiler.
 
Ödül verme töreninin ardından öğrencilere güzel bir gelecek temenni eden Nedret Akbulut kendisinin de İmam Hatip Lisesi Mezunu olduğunu söyleyerek bütün öğrencilere bu yolda başarılar diledi. Karnelerini alarak velilerinin yanına koşan öğrenciler ailelerini oldukça mutlu ettiler. 
 
 
 

 
Bu içerik 474 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi