Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

Milli Eğitim'den Güven Semineri

-


Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirilen ‘Güven’ konulu seminer okul idarecilerine ve rehberlik öğretmenlerinin katılımıyla Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Yazar Nurdoğan Arkış tarafından verilen seminerde güven konusu işlendi.
 
Yazar Nurdoğan Arkış tarafından verilen ‘Güven’ konulu seminer Uzunköprü Milli Eğitim Müdürlüğü ve İstanbul Aydın Üniversitesi iş birliği ile gerçekleştirildi. Uzunköprü’de görev yapan okul idarecileri ve rehberlik öğretmenlerinin katılımcı olarak yer aldığı seminerde Arkış güven kelimesinin inceliklerini anlatarak gelen misafirlere güvenmenin öneminden bahsetti.
İnsanlar arasında ilişkilerin doğru yolda ilerlemesinin il basamağının güven olduğunu söyleyen Nurdoğan Arkış, bir olayın gerçekleşmesi için güvenmenin önemini vurguladı. İnsanlar veya ülkeler arası diyaloglarda güven olduğu zaman olması gereken işlerin daha hızlı gerçekleşeceğini vurguladı. 
 

 
Bu içerik 189 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi