Bu İçeriği Paylaş
31 Ocak 2013 Perşembe

ARACINIZ KIŞA HAZIR MI?

Hava sıcaklığının sıfır civarında seyretmesi nedeniyle, sürücüler kış bakımı için otomobillerini oto tamircilerine getirmeye başladı.


 Kış ayı nedeniyle Uzunköprü'de sıcaklığının sıfır ve sıfırın altında hissedilmesi nedeniyle otomobillerine kışlık bakım yapmak isteyen sürücüler soluğu oto tamircileri ve yetkili servislerde alıyor.Otomobile zamanında yapılmayan kış bakımlarının özellikle otomobilin motor kısmına ciddi zararlar vereceğini ifade eden Uzunköprü Sanayi sitesindeki işletmeler, “Kış bakımı kapsamında sanayiye bakım amacıyla gelen otomobillerin motor aksamına sıfırın altındaki hava sıcaklığının zarar vermemesi için motora gerekli katkı maddeleri kullanıldığı gibi, araçların silecekleri ve egzoz kontrolleri dahil olmak üzere tüm kış bakımlarını yapıyoruz. Araçların kış şartlarında zarar görme-mesi için tüm taşıt sahip-lerinin başta otomobil olmak üzere, tüm motorlu araçlarının kış bakımlarını zamanında yaptırmaları gerekmektedir” dediler.

 
Bu içerik 625 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi