Bu İçeriği Paylaş
10 Mayıs 2018 Perşembe

3. Kültür, Sanat ve Tarım Festivali Tarihleri Belli Oldu


Mayıs ayı Belediye Meclisi Olağan Toplantısı AKM meclis salonunda gerçekleştirildi. İmar komisyon raporlarının ve 3.sü gerçekleştirilecek olan ‘Kültür, Sanat ve Tarım Festivalinin’ tarihleri belirlendi. Alınan karara göre 3. Kültür, Sanat ve Tarım Festivali 20-21-22-23 Eylül tarihleri arasında gerçekleştirilecek.
 
Yoklama ile açılan meclis toplantısı tüm üyelerin katılımı ile başladı. İlk olarak İmar komisyonun raporunun görüşüldüğü toplantıda, geçtiğimiz oturumda Şehit olan Çocuğu İsmail Hakkı Çağıran’ın isminin bir sokağa verilmesini talep eden Anne Emine Çağıran’ın isteği üzerine Şehidimizin ismi, İmar komisyonu tarafından Cumhuriyet Mahallesinde bulunan Yıldırım Sokağın yerine verilmesi kararlaştırıldı. Ayrıca GAZDAŞ tarafından talep edilen ve belediyeye ait olan parsel üzerinde şehir ölçüm istasyonu kurulması da Belediye Meclisi tarafından onaylandı. Diğer gündem maddelerinden birisi olan Hamitli Köyüne piknik masası gönderilmesi de oy birliği ile kabul edildi. 

 
Bu içerik 5290 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi