Bu İçeriği Paylaş
13 Mart 2018 Salı

Sınır Kapılarındaki Arıza Giderildi

Edirne’de sınır kapılarından geçmek isteyen vatandaşlar sistemde meydana gelen arızadan dolayı bir takım aksaklıklara maruz kaldı. PolNet arızasına dayalı sistem sıkıntısının giderilerek geçişlerin olağan haline döndüğü öğrenildi.


Trakya'daki sınır kapılarındaki PolNet bilgi sistemindeki arızanın giderilmesiyle geçişler başladı. Gümrük yetkililerinden alınan bilgiye göre, PolNet'te meydana gelen arıza nedeniyle Kapıkule, İpsala, Hamzabeyli, Pazarkule ve Dereköy sınır kapılarında yaklaşık 3 saat sorgu yapılamadığı için giriş ve çıkışlara izin verilmedi. Bu nedenle özellikle Kapıkule ve İpsala sınır kapısında araç kuyrukları oluştu. PolNet sistemindeki kesintinin giderilmesi sonrası sınır kapılarında giriş-çıkışlar normale döndü. 

 
Bu içerik 88 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi