Bu İçeriği Paylaş
19 Şubat 2018 Pazartesi

Kaymakam Yıldız Muhtarları Dinledi

Uzunköprü Kaymakamı Kemal Yıldız, muhtarların sorunlarını dinledi ve karşılıklı fikir alışverişinde bulundu. Var olan ufak tefek problemlerin çözüleceğini vurguladı.


Köyler kitabı toplantısı öncesi muhtarların problemlerini dinleyen Yıldız, köylerin önemli bir yer olduğunu ifade ederek gerek hizmetlerin ivedilikle eksik noktalara ulaşacağını belirtti. Bir yaşam alanın oluşturan temel niteliklerin köylerde mevcut olduğunu dile getiren Yıldız, “Modern toplumların en önemli ihtiyaçlarından olan su, yol, elektrik, alt ve üst yapı hizmetleri köylerimizde tam teşekkül bulunmaktadır. Bir iki köy haricinde yolları asfalt olmayan, ara yol ve meydanları parke taşı döşenmeyen köyümüz neredeyse yok. Biz devlet olarak belirli hizmet planlarını işletmeye devam edeceğiz. Milletin efendisi olan köylümüz hiç bir şeyden mahrum bırakmayacağız” dedi.

 
Bu içerik 209 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi