Bu İçeriği Paylaş
01 Şubat 2013 Cuma

DEVLET HASTANESİ 3 YENİ AMBULANSA KAVUŞUYOR

Uzunköprü Devlet Hastanesine gelecek olan ambulansların ikisi Bakan Müezzinoğlu'ndan birisi’de Birlik Çeltik'ten


 Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu geçtiğimiz hafta Sağlık Bakanlığına atanmasıyla ilk icraatını Edirne Devlet Hastanesine 2, Uzunköprü Devlet Hastanesine 2 ve Keşan Devlet Hastanesine 2 ambulans yollayarak gerçekleştiriyor.Ambulanslar 6 Şubat’ta Edirne’ye gelerek donanımları Edirne Kamu Hastaneleri Birliği tarafından yapılacak. Ayrıca ilçemizin en büyük sanayi kuruluşu olan Türkiye’de pirince Birlik Pirinç diye marka standardını yerleştiren Birlik Çeltik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arda’da Uzunköprü Devlet Hastanesine 2013 model Wosvagen marka bir ambulans satın alarak teslim etti. Mehmet Arda’nın da aldığı ambulansın sağlık donanımı,araç ve gereçleri Edirne Kamu Hastaneler Birliği tarafından yaptırılmakta olup, ambulanslar önümüzdeki günlerde Uzunköprü Devlet Hastanesinde yapılacak törenle hizmete girecek. Gazetemiz olarak, ilçemiz Devlet Hastanemizin ambulans ihtiyaçlarının karşılayan Birlik Çeltik Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Arda’yı ve Sağlık Bakanı Edirne Milletvekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu’nu kutluyoruz. 

 
Bu içerik 993 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi