Bu İçeriği Paylaş
07 Aralık 2017 Perşembe

'Bir Avuç Kömür İçin Bir Ömür Verenler' Uzunköprü'de Anıldı

Uzunköprü Gençlik Merkezi 4 Aralık Madenciler Günü sebebiyle gönüllü 25 öğrenci ile bir maden ocağını ziyarette bulundu.


Çalışma şartlarının  ne olduğu ve bir kömürün maden ocağından çıkartılıp evimize geldiği  süreci yerinde göstermek ve aynı zamanda madenci arkadaşlarımızın da madenciler gününü kutlamak için buradayız. Allah hiç bir madencimize kaza bela vermesin temennisinde bulunuyorum" dedi.
Öğrencilerin işletmede çalışan madencilerin gününü kutlamasının ardından işletme müdürü Mustafa Yüksel  “4 aralık dünya madenciler günü hepimize kutlu olsun.Allah kimseye kaza bela vermesin. Biz burada açık kömür madenciliği işletmesini yapıyoruz. Buradan milletimize ve devletimize sanayi kömürünü çıkartıyoruz. Gençlik Merkezine ve gönüllü arkadaşlara bizleri ziyaret ettikleri için çok teşekkür ederiz” açıklamasında bulundu. Gizem KUL B(11)
 

 
Bu içerik 68 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi